Szanowni Państwo!
Informujemy, iż serwis www.pracaokej.pl kończy swoją działalność. Następstwem tej decyzji jest wyłączenie opcji dodawania nowych ogłoszeń z dniem 26.03.2021 r.
Do momentu wygaśnięcia ważności opublikowanych ogłoszeń strona www.pracaokej.pl pozostanie widoczna oraz będzie nadal spełniała funkcję pośrednictwa w przekazywaniu zgłoszeń Kandydatów.

Ekspert Finansowy

Notus Elbląg

Ogłoszenie numer: 41653, z dnia: 2021-03-19

Opis firmy:

NOTUS Finanse jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych i ubezpieczeniowych.

Wspieramy w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim Twoich potrzeb i oczekiwań.

Miejsce pracy: Polska / Warmińsko-mazurskie: Elbląg

Obowiązki

  • > obsługa klientów zainteresowanych rozwiązaniami finansowymi (głównie kredyty i ubezpieczenia)
  • > badanie potrzeb finansowych klientów i dobieranie rozwiązań finansowych, z katalogu dostępnych ofert
  • > pozyskiwanie i przeprowadzenie klienta przez cały proces uzyskania finansowania w banku

Wynagrodzenie

od 4000.00 do 15000.00

Wymagania

  • > otwartość do pracy z ludźmi
  • > ambicja i chęci do rozwoju
  • > gotowość do otwarcia działalności gospodarczej
  • > podstawowa wiedza o rynku finansowym i bankowym
  • > mile widziane umiejętności sprzedażowe

Oferujemy

  • > elastyczne godziny pracy (sam decydujesz ile pracujesz)
  • > możliwość pracy z każdego miejsca (duża mobilność)
  • > biuro w samym centrum miasta
  • > niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • > współpraca z lokalnymi partnerami z branży nieruchomości, ubezpieczeń, finansów
  • > atrakcyjny system wynagrodzenia (część stała + prowizja od sprzedaży)
  • > prywatna opieka medyczna (Medicover)
  • > pakiet atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego i karta Multisport
  • > super atmosfera pracy, wsparcie najlepszych ekspertów w mieście
  • > możliwość rozwoju kompetencji sprzedażowych i wiedzy w obszarze finansów
  • > Może to być Twoje główne źródło utrzymania lub dodatkowa praca dająca wiele możliwości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Miejsce pracy:
Polska / Warmińsko-mazurskie: Elbląg

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane