Szukasz pracy w Niemczech jako Pedagog / Opiekun / Wychowawca (m/k) z językiem niemieckim dla przedszkoli i żłobków?

Zacznij pracę w dużej niemieckiej firmie o profilu diakonicznym, bez pośredników!

Firma EJF gAG poszukuje Pedagogow / Opiekunow / Wychowawcow do pracy we własnych ośrodkach w Berlinie.

Miejsce pracy:

Miejscem pracy są ośrodki firmy EJF gAG w Berlinie.

Zakres obowiązków:

  • Towarzyszenie dzieciom w samodzielnej zabawie i nauce
  • Organizacja miejsca nauki, harmonogramu dnia i wspieranie rozwoju zespołu
  • Przeprowadzanie różnych aktywności i projektów tematycznych dla dzieci
  • Prowadzenie rozmów z rodzicami dotyczących rozwoju ich dziecka

Wymagania:

  • Ukończone studia pedagogiczne, mile widziane w kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi
  • Umiejętność okazywania empatii i cierpliwości
  • Mile widziane osoby samodzielne, kreatywne i zorientowane na zespół
  • Otwartość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu i chęć podjęcia szkoleń językowych i dokształcających

Oferujemy:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie z tradycjami diakonicznymi, bez pośredników/agencji
  • pensja i dodatki bazują na stawkach Diakonii Niemieckiej obowiązującej we wszystkich zakładach pracy podlegajacych tej organizacji
  • zarobek miesięczny netto ok. 2200-2500 euro na cały etat (max.40h/tygodniowo) albo przynajmniej 30h/tygodniowo (zarobek jest wtedy mniejszy), na czas nieokreślony
  • dodatki do stawki godzinnej przy pracy na nocną zmianę, w niedziele i święta
  • zapewniony kurs jezyka niemieckiego zdalnie do czasu przyjazdu do pracy a potem na miejscu
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (koszty ponosi pracownik, dofinansowanie z firmy)
  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w Niemieckiej Kasie Chorych
  • świadczenia świąteczne i urlopowe
  • dodatkową premię za polecenie kolejnych pracowników
  • pełny pakiet socjalny w Niemczech
  • do 30 dni płatnego urlopu
  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • możliwość awansów i kształcenia zawodowego we własnych szkołach EJF
  • pomoc polskiego koordynatora
  • spotkania, festyny, wycieczki pracownicze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez stronę pracaokej.pl (przycisk Aplikuj teraz) lub kontakt  Tel.: +49 (0) 30 7720586 - 15 Fax: +49 (0) 30 7720586 - 29.

Chętnie zaprosimy wirtualnie do naszego biura w Berlinie na wirtualną kawę, opowiemy o firmie i porozmawiamy o współpracy.

Aplikujesz do:
EJF gAG
Miejsce pracy:
Niemcy
Stanowisko:
Pedagog

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane