Opis firmy

PHINANCE S.A.

Przekonaj się z własnego doświadczenia, dlaczego jesteśmy jedną z największych i

najskuteczniejszych kancelarii doradztwa finansowego w Polsce! Od lat budujemy markę

Phinance S.A. dostarczając naszym Klientom najkorzystniejsze instrumenty finansowe na rynku.

Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul Ratajczaka 19, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Phinance S.A. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym, że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.

Praktykant/Stażysta
Phinance S.A

Ogłoszenie numer: 41273, z dnia: 2021-01-21

Miejsce pracy: Polska / Małopolskie: Kraków

Obowiązki

  • > umawianie spotkań z klientami
  • > prowadzenie kalendarza spotkań
  • > obsługa dokumentów biurowych
  • > stały rozwój kwalifikacji i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi
  • > jest to świetna okazja do złapania doświadczenia tak bardzo przydatnego w rozwoju Twojej kariery. I wiesz co? Jeszcze Ci za to zapłacimy.

Wymagania

  • > Jeśli jesteś komunikatywny
  • > Lubisz pracować z ludźmi
  • > Posiadasz umiejętności analityczne
  • > Jesteś samodzielny
  • > Wychodzisz z własną inicjatywą
  • > Masz ambicje i chcesz podjąć ciekawą pracę?
  • > Nie wymagamy fachowej wiedzy ani doświadczenia. Osobiście przygotujemy Cię do zawodu przyszłości!

Oferujemy

  • > Poznasz u nas mnóstwo młodych i ciekawych ludzi
  • > Zdobędziesz cenne umiejętności pracy w zespole i organizacji swojego czasu
  • > Będziesz mieć możliwość uczestnictwa w zjazdach firmowych, na których oprócz ciekawych szkoleń czeka na Ciebie masa atrakcji i rozrywki a to wszystko w najładniejszych zakątkach Polski i Europy, na nasz koszt!
Miejsce pracy:
Polska / Małopolskie: Kraków

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane