Firma PERSPEKTIVA Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281 dla swoich klientów poszukuje do pracy doświadczonych rzeźników na rozbiór i ubój wołowy do pracy w zakładach mięsnych w Austrii.

Miejsce pracy: AUSTRIA Thiersee (Tirol), Sankt Johann in Tirol (Tirol)

Opis stanowiska:

• Trybowanie i klasowanie mięsa wołowego
• Ubój wołowiny - na taśmie (rzeźnicy, którzy nie maja doświadczenia na uboju wołowym będą doszkalani)
• Wykrawanie różnych rodzajów mięsa

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy jako rzeźnik wykrawacz wołowy lub ubój wołowy
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2150€ netto przy 167 godzinach miesięcznie (obejmuje stawka godzinowo + 26,40€ diety netto dziennie) plus nadgodziny oraz praca w soboty dla chętnych
• 13ta i 14ta wypłata
• 25 dni płatnego urlopu
• Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
• Darmowe zakwaterowanie
• Zagwarantowane bezpłatne wyżywienie dla doświadczonych rzeźników,
dla mniej doświadczonych za dopłatą
• Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
• Długofalowe zatrudnienie
• Zatrudnienie na austriackich warunkach
• Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
• Pomoc polskojęzycznego opiekuna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv poprzez stronę pracaokej.pl (przycisk Aplikuj teraz) lub kontakt Tel. 606 597 343, 061 28 27 252,

PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne & Outsourcing Services Piotr Lisiecki
ul. Poznańskie Przedmieście 12a, 64-020 Czempiń
Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281

Aplikujesz do:
Perspektiva Piotr Lisiecki
Miejsce pracy:
Austria
Stanowisko:
Rzeźnik - rozbiór i ubój

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane