NABÓR Wstrzymany
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter - Kontroler do wymian legalizacyjnch liczników gazowych u odbiorców domowych

Miejsce świadczenia pracy na terenie działania PSG Sp z o.o. o/Zabrze

OZG Ruda Śląska
OZG Bytom
OZG Świętochłowice
OZG GLiwice
OZG Rybnik

Początek pracy od stycznia 2021 -
Wynagrodzenie od 3000 do 12 000 zł miesięcznie

 Główne obowiązki:

- oględziny licznika celem stwierdzenia ew. nieprawidłowości
- demontaż i montaż licznika gazowego
- plombowania
- sporządzanie dokumentacji z wykonywanych prac
- zdjęcie (foto) licznika przed i po wymianie (telefon służbowy)
- uzupełnienie potwierdzenia wymiany - ewentualne doszczelnienie instalacji króćcach przyłącza gazomierza

 Dodatkowe czynniki podwyższające wysokość zarobku

  • wprowadzenie danych z wymian do arkusza (EXEL) lub pliku tekstowego
  • własna organizacja pracy (ustalanie terminów i kolejności dostarczonych adresów wymian)
  • korzystanie z własnego środka transportu do celów wymian

 Wymagania:

  • Chęci pracy
  • rzetelność
  • dokładność
  • sumienność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność komunikowania się z ludźmi w j. polskim
  • oświadczenie o niekarlności

Mile widziane

  • dyspozycyjność
  • uprawnienia eksploatacyjne Grupa 3 (gazowe) -jest też możliwość ich uzyskania w naszej firmie
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność korzystania z Google Map
  • znajomość podstaw arkusza Excel
  • własny samochód
  • własny komputer
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w takiej jak i w podobnej pracy oraz znajomość terenu

 Oferujemy:

- pełne szkolenie
       (przygotowanie zawodowe do wymian jak i organizacji pracy)
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
       (ostateczne wynagrodzenie uzależnione jest od ilości wymian jak i wymienionych wyżej czynników)
- umowę o pracę
- dogodne warunki zatrudnienia (dowolny etat od ¼ do całego jak i elastyczne godziny pracy)
- terminowe wypłaty po zatwierdzeniu i rozliczeniu z wykonanych wymian
- możliwość do przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
- telefon służbowy
- narzędzia niezbędne do prowadzenia wymian
- dodatkowo możliwość korzystania z samochodu służbowego

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV poprzez portal (przycisk Aplikuj teraz).

Aplikujesz do:
AS Arkadiusz Joszko
Miejsce pracy:
Polska / Śląskie: Ruda Śląska
Stanowisko:
Monter - kontroler

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane