SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości dla spółek zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości
  • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • sporządzanie kalkulacji podatkowych (VAT, CIT)
  • sporządzanie analiz i zestawień
  • współpraca z Urzędem Skarbowym
  • prowadzenie ewidencji wymaganych przepisami
  • nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów finansowych i księgowych, kontrola formalna, rachunkowa, merytoryczna dokumentów
  • udział w audytach i kontrolach podatkowych
  • organizacja pracy podległego zespołu

 Wymagania:

  • doświadczenie min. 3 lat na stanowisku Samodzielnego Księgowego lub na stanowisku Głównego Księgowego min. 2 lata
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych według PSR oraz deklaracji podatkowych
  • doświadczenie w uzgadnianiu zapisów na kontach księgi głównej
  • umiejętność sporządzania deklaracji statystycznych
  • znajomość rachunkowości firm produkcyjnych i usługowych
  • znajomość zagadnień obrotu międzynarodowego
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • bardzo dobra znajomość ENOVA
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • systematyczność, dokładność, bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami
  • komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Certyfikat Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
Aplikujesz do:
HRQ Engineering sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Polska / Małopolskie: Kraków
Stanowisko:
Samodzielna księgowa/samodzielny księgowy

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane