Dla naszego stalego, zaufanego i cieszacego sie bardzo dobra opinia klienta z Hannoveru poszukujemy pielegniarek z uznanym dyplomem do pracy w intensywnej opiece 1:1 w Hannoverze i okolicach. Bardzo przyjazna atmosfera pracy, gwarancja zakwaterowania, jedna z osob w biurze mowiaca w jezyku polskim. Mozliwosc laczenia dyzurow i czestych wyjazdow do Polski lub brania nadgodzin, ktore sa dodatkowo platne.

Pracodawca oferuje:

  • 12-to godzinne dyżury
  • Zakwaterowanie/umbelowane mieszkanie w pobliżu miejsca pracy – koszt 250 Euro
  • Wynagrodzenie: 18 euro/godz - ok200 Euro brutto + dodatki
  • Wprowadzenie w zakres obowiązków
  • Możliwość częstych wyjazdów do Polski
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę z całym pakietem socjalnym
  • wsparcie polskojęzyczne

Pracodawca wymaga:

  • Uznanego dyplomu
  • Doświadczenia w intensywnej opiece (nie jest to jednak kryterium decydujące o otrzymaniu pracy)

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami niezobowiazujaco już dziś!

Prześlij swoje CV poprzez stronę pracaokej.pl (przycisk Aplikuj teraz) lub skontaktuj się z nami pod numerami tel. +49 151 664 327 72 ; +49 151 457 670 39.

  • Nasza usługa jest dla Państwa za darmo!
  • Nie pobieramy żadnych prowizji!
  • Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą!

Aplikujesz do:
Elisabeth Sobiech Beta active
Miejsce pracy:
Niemcy
Stanowisko:
Pielęgniarka

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane