EPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta z branży produkcyjnej (firma japońska) w Holandii (okolice Eindhoven) poszukuje Inżynierów Serwisu do pracy stałej.

Zakres obowiązków:

  • Instalacje nowych urządzeń i sprzętu na produkcji u Klientów
  • Serwisowanie maszyn
  • Odpowiedzialność za uruchomienie, serwis i konserwację maszyn pakujących.
  • Wsparcie Klienta podczas uruchamiania linii produkcyjnej nowych produktów, sprzętu
  • Szkolenie lokalnych operatorów w zakresie obsługi maszyn
  • Raportowanie do Project Leader bieżących problemów
  • Informowanie wewnątrz firmy w zakresie technicznego aspektu maszyn oraz urządzeń

Wymagania:

  • Ukończone studia licencjackie na kierunku technicznym: mechanika, elektronika lub mechatronika
  • Min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera Systemowego lub na podobnym stanowisku
  • Konieczność odbywania częstych podróży służbowych w czasie pracy
  • Elastyczność, umiejętności negocjacyjne, orientacja na Klienta, postawa proaktywna, niezależność
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość oprogramowania PLC będzie dodatkowym atutem
  • Chęć do relokacji do Holandii (obszar Eindhoven)

Oferta:

  • Wynagrodzenie € 2.800 - € 4.500 brutto miesięcznie
  • Dodatek wakacyjny 8% wynagrodzenia rocznego
  • Zapewnione ciepłe posiłki podczas zmiany
  • Możliwość korzystania z firmowej karty
  • Praca stała w pełnym wymiarze godzin (40 tygodniowo) - głownie Poniedziałek-Piątek
  • Umowa roczna z możliwością przedłużenia
  • 27 urlopu + 5 ustawowo dni wolnych

Relokacja, zakwaterowanie, benefity:

  • Pracodawca może zapewnić zakwaterowanie tymczasowe (1-2 miesięcy), po tym czasie kandydat musi znaleźć zakwaterowanie na własną rękę
  • Wsparcie w podstawowych sprawach formalno-prawnych: założenie konta bankowego, założenie numeru BSN

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim za pośrednictwem strony (przycisk Aplikuj teraz).
Aplikujesz do:
EPSN Workforce Poland
Miejsce pracy:
Holandia
Stanowisko:
Inżynier serwisu

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane