Operator produkcji / kontroler jakości

Inkatom Sp. z o.o.

Ogłoszenie numer: 40743, z dnia: 2020-10-29

Opis firmy:

Inkatom spółka z o.o o ugruntowanej pozycji na rynku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutujemy specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Naszym obszarem działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw ,zarządzaniem rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej .Rekrutujemy pracowników wykwalifikowanych specjalistów w branży motoryzacyjnej . Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

Miejsce pracy: Polska / Dolnośląskie

Nr ref.: 27102020

Obowiązki

  • > Obsługa maszyn
  • > Kontrola wizualna oraz manualna, komponentów i wyrobów gotowych zgodnie instrukcją pracy
  • > Pakowanie gotowych elementów wg. instrukcji
  • > Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku
  • > Raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • > Dyspozycyjność
  • > Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym 6-14 / 14-22
  • > Gotowość do pracy w weekendy
  • > Umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy

  • > Atrakcyjne warunki finansowe
  • > Ciekawą i dynamiczną pracę w młodym zespole
  • > Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • > Szkolenia oraz stałe wsparcie przełożonych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Miejsce pracy:
Polska / Dolnośląskie

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane