Kontroler Jakości
Formel D Polska Sp. Z o.o.

Ogłoszenie numer: 40667, z dnia: 2020-10-20

Opis firmy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 20 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Szukasz pracy? Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z branżą motoryzacyjną?

Jesteś spostrzegawczy, zwracasz uwagę na szczegóły?

Koniecznie zapoznaj się z ofertą pracy na Kontrolera Jakości!

Praca dla mężczyzn, ze względu na charakter pracy oraz ochronę pracy kobiet według przepisów Kodeksu Pracy.

Miejsce pracy: Stanowice / Rybnik

Miejsce pracy: Polska / Śląskie: Czerwionka-Leszczyny

Nr ref.: 661254494

Obowiązki

  • > Bada jakość oraz ocenia zgodność surowców, półproduktów i wyrobów gotowych z obowiązującymi standardami i procedurami naszej firmy.
  • > Analizuje wyniki kontroli
  • > Wspiera liderów w zakresie zagadnień jakościowych

Wymagania

  • > gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • > nastawienie na współpracę długoterminową
  • > ogromna motywacja do pracy oraz zaangażowanie

Oferujemy

  • > Oferty pracy dopasowanej do Twojego doświadczenia
  • > Wynagrodzenia uzależnionego od doświadczenia
  • > Szkoleń, które w pełni przygotują Cię do pracy jako Kontroler Jakości
  • > Pracy w zgranym zespole który stawia na swój rozwój

Prosimy o dopisanie poniższych klauzul w przesyłanym CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Możliwy kontakt telefoniczny z Pracodawcą: 661254454

Miejsce pracy:
Polska / Śląskie: Czerwionka-Leszczyny

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane