Inżynier budowy

P.U. JAREX Sp. z o.o.

Ogłoszenie numer: 40597, z dnia: 2020-10-07

Opis firmy:

P.U. JAREX Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma budowlana. Realizujemy projekty w różnych sektorach budownictwa m.in. obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego oraz obiektów infrastrukturalnych. Oferujemy możliwości udziału w realizacji prestiżowych kontraktów. Naszym atutem są wiedza i umiejętności, dbałość o bezpieczeństwo i rozwój pracowników.
Dołącz do nas i buduj swoją karierę z nami !

Miejsce pracy: Polska / Zachodniopomorskie

Obowiązki

  • > Opracowywanie i planowanie technologii budowy oraz kontrolowanie procesu budowy;
  • > Kierowanie, nadzorowanie i koordynacja prac na budowie;
  • > Nadzorowanie pracy pod kątem jakości wykonania, terminowości i zgodności z projektem;
  • > Opracowywanie i planowanie harmonogramów i budżetów prowadzonych budów;
  • > Raportowanie postępu robót zgodnie z harmonogramem i budżetów robót;
  • > Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót;
  • > Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • > Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz Inżynierem Kontraktu
  • > Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania robót.

Wymagania

  • > Wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacje: energetyka, elektroenergetyka przemysłowa lub pokrewne;
  • > Minimum 2 lata doświadczenia w branży elektroenergetycznej;
  • > Znajomość przepisów - prawo budowlane, prawo energetyczne;
  • > Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, analityczne myślenie
  • > Dobra znajomość programów AutoCad, pakietu MS Office, programu kosztorysowego (Norma, Zuzia);
  • > Prawo jazdy kat. B;
  • > Uprawnienia SEP
  • > Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu budowy 110 kV;
  • > Praca w delegacji

Oferujemy

  • > Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę;
  • > Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • > Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);
  • > Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji oraz zdobywanie uprawnień;
  • > Obecnie praca na budowie w miejscowościach Krasin, Dębsk oraz Ustka

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Możliwy kontakt telefoniczny z Pracodawcą: 22 614 49 94

Miejsce pracy:
Polska / Zachodniopomorskie

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane