Handlowiec B2B ds. fotowoltaiki

TP Energy

Ogłoszenie numer: 40590, z dnia: 2020-10-09

Opis firmy:

TP Energy sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się spółką w branży OZE.
Dzięki unikalnym doświadczeniom i kontaktom, mamy wyjątkowe możliwości zaopatrywania podmiotów gospodarczych oraz indywidualnych inwestorów, w komponenty do budowy instalacji fotowoltaicznych.

Miejsce pracy: Polska / Łódzkie

Obowiązki

  • > Nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • > Budowanie silnych i długofalowych relacji z istniejącymi i nowymi klientami
  • > Przygotowywanie ofert handlowych oraz wycen
  • > Konsulting w zakresie systemów i podzespołów fotowoltaicznych
  • > Zbieranie informacji rynkowych i analiza konkurencji
  • > Podpisywanie umów i koordynacja ich realizacji;
  • > Obsługa oraz wsparcie powykonawcze
  • > Ścisła współpraca z innymi działami w firmie, w tym z zespołem technicznym, administracyjnym i logistyką
  • > Regularne raportowanie wyników
  • > Współtworzenie i wdrażanie kreatywnych rozwiązań sprzedażowych

Wymagania

  • > Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie dystrybucyjnej PV (warunek konieczny)
  • > Sieć kontaktów B2B w branży OZE (warunek konieczny)
  • > Znajomość rynku instalacji odnawialnych źródeł energii w szczególności z zakresu systemów fotowoltaicznych
  • > Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe, gotowość do pracy na celach
  • > Chęć uczenia się i gotowość do pracy w niestandardowym czasie pracy
  • > Umiejętność pracy w zespole (preferowani kandydaci anglojęzyczni)
  • > Efektywne zarządzanie czasem i celami
  • > Entuzjazm i pozytywne nastawienie we współpracy z klientami i współpracownikami

Oferujemy

  • > Zatrudnienie na podstawie: umowy o pracę lub własnej działalności gospodarczej (wg preferencji)
  • > Wysoką podstawę wynagrodzenia oraz bardzo atrakcyjny i przejrzysty system prowizyjny (realnie nielimitowana prowizja)
  • > Pracę w wyjątkowym międzynarodowym zespole specjalistów z branży OZE
  • > Unikalne możliwości rozwoju i awansu (w tym docelowo tworzenie i zarządzanie własnym zespołem sprzedażowym dla odpowiednich kandydatów)
  • > Szkolenia produktowe i sprzedażowe oparte na autorskich systemach i rozwiązaniach
  • > Możliwość współtworzenia Działu Handlowego i całej Firmy
  • > Niezbędne do pracy narzędzia: auto służbowe (także do użytku osobistego), komputer, telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Aplikujesz do:
TP Energy
Miejsce pracy:
Polska / Łódzkie

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane