Betoniarz:

Zakres obowiązków na wyżej wymienionym stanowisku:

• wykonywanie prac przy produkcji prefabrykatów,

• montaż/demontaż elementów gotowych

• betonowanie praca w oparciu o rysunek techniczny

• ponadto wykonywanie innych zleconych prac ogólnobudowlanych

Wymagania:

 odpowiedzialność,

• umiejętność pracy samodzielnie oraz w grupie,

• umiejętności czytania rysunków technicznych,

• wiedza i doświadczenia z zakresu prac ciesielskich i betoniarskich,

• znajomość materiałów,

• znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie,

• minimum 2 letnie doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku.

• mile widziana znajomość języka obcego

Oferujemy:

bezpłatne zakwaterowanie,

• bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy,

• opiekę polskiego koordynatora,

• regularnie płacone pensje miesięczne,

• odzież robocza,

• stałe zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez stronę pracaokej.pl (przycisk Aplikuj teraz).
Aplikujesz do:
Neobudma Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Niemcy
Stanowisko:
Betoniarz

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane