Kierownik budowy

Control Process S.A.

Ogłoszenie numer: 40517, z dnia: 2020-09-29

Opis firmy:

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Miejsce pracy: Polska / Małopolskie: Kraków

Obowiązki

  • > Pełnienie funkcji Kierownika budowy / kierownika robót konstrukcyjno - budowlanych
  • > Kontraktacja robót budowlanych i technologicznych
  • > Nadzór nad prawidłowością wykonywanych robót i dostaw
  • > Weryfikacja pracy podwykonawców
  • > Prowadzenie ofertowania i wycen nowych projektów
  • > Delegacje w zależności od potrzeb

Wymagania

  • > Wykształcenie wyższe techniczne
  • > Minimum 2 letnie doświadczenie w pełnieniu funkcji Kierownika budowy / robót
  • > Wymagane uprawnienie konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń
  • > Bardzo dobra znajomość : Excel, World, Microsoft project itp
  • > Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • > Dużą swobodę w zakresie sposobu realizacji ustalonych celów
  • > Umowę o pracę / kontrakt
  • > Narzędzia niezbędne do pracy

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacyjnym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16". Administratorem danych jest Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Miejsce pracy:
Polska / Małopolskie: Kraków

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane