Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Stanowisko:  Monter klimatyzacji

Zakres obowiązków:

  • Montaż klimatyzacji na budowach.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe 11,50 euro brutto/h + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową,
  • Nadgodziny płacone dodatkowo:
  • - od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %
  • - od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %
  • Dieta 8,95 euro netto/dzień
  • Zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
  • Wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,
  • Opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Pokrywamy koszty badań lekarskich,
  • Pokrywamy koszty przejazdu: Francja – Polska – Francja,
  • Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy.

Zapewniamy:

  • Zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem,
  • Możliwość długoterminowej współpracy,
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • Opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.

 Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku montera klimatyzacji.

Prosimy o wysłanie CV poprzez stronę pracaokej.pl (przycisk Aplikuj teraz) lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 785 058 767.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.

Aplikujesz do:
Ecojob Sp. z. o.o.
Miejsce pracy:
Francja
Stanowisko:
Monter klimatyzacji

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane