Dla naszego klienta poszukujemy pracowników fizycznych na stanowisko:

Pracownik produkcji – dział obróbki końcowej

Obowiązki:

- Pobieranie skrzyń z produktami;

- Odcinanie końcówek produktów zgodnie z instrukcją pracy;

- Sporządzanie raportów;

- Wykonywanie prac wykończeniowych węży;

- Stemplowanie produktów na drukarce;

- Przekazanie gotowego produktu do działu jakości;

- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

- Własny dojazd do miejsca pracy (50 m od stacji PKP w Dopiewie);

- Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz 6-14/14-22/22-6.

Oferujemy:

- Umowę o pracę;

- Praca dla Panów i Pań;

- Premia uznaniowa;

- Pracę na pełen etat;

- Stabilne zatrudnienie;

- Pracę od poniedziałku do piątku na III zmiany.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV poprzez portal pracaokej.pl (przycisk Aplikuj teraz) lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 790790446.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. - Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231

Aplikujesz do:
FALLWORK
Miejsce pracy:
Polska / Wielkopolskie: Zakrzewo
Stanowisko:
Pracownik produkcji

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane