Opis firmy

2x3 S. A. to marka o 24-letniej historii, to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej. Naszym celem jest dążenie do doskonałości w zakresie obsługi Klientów, kompleksowych rozwiązań logistycznych oraz dostarczania produktów najwyższej jakości. By sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych i udoskonalaniem już istniejących produktów. Jednym z głównych atutów jest przyjazna, wykwalifikowana kadra zarządzająca. Swoim dynamicznym rozwojem sięgnęliśmy sektor dużego przedsiębiorstwa. Zatrudnienie średniorocznie w naszej firmie przekracza liczbę 250 pracowników. Firma 2x3 jest otwarta na innowacyjność oraz zmiany w zakresie technologii. Stale poszerzamy swoją ofertę o kolejne produkty i usługi, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju marki oraz wpisują się w najnowsze trendy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Pracownik gospodarczy
2x3

Ogłoszenie numer: 40472, z dnia: 2020-09-25

Miejsce pracy: Polska / Zachodniopomorskie: Krzęcin

Obowiązki

  • > utrzymanie porządku i czystości na całym terenie firmy
  • > segregacja odpadów poprodukcyjnych
  • > zgrzewanie na zgrzewarce worków z folii na odpady
  • > dbałość o powierzony sprzęt

Wymagania

  • > odpowiedzialność,
  • > dyspozycyjność
  • > dobra organizacja pracy
  • > znajomość specyfiki pracy zmianowej

Oferujemy

  • > umowę zlecenie
  • > odzież ochronną
  • > wynagrodzenie 17zł/h
  • > pracę w renomowanej firmie
  • > dojazd do pracy autobusem pracowniczym (z wybranych miejscowości)
Aplikujesz do:
2x3
Miejsce pracy:
Polska / Zachodniopomorskie: Krzęcin

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane