Pracownik produkcji

FALLWORK

Ogłoszenie numer: 40466, z dnia: 2020-09-25

Opis firmy:

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231)

Miejsce pracy: Polska / Wielkopolskie: Dopiewo

Nr ref.: a/2309/1

Obowiązki

  • > obsługa maszyn i urządzeń
  • > zapewnienie ciągłości procesu produkcji
  • > szlifowanie asortymentu gotowego

Wynagrodzenie

od 3000.00 do 5000.00

Wymagania

  • > sprawność fizyczna
  • > gotowość do pracy III zmianowej
  • > zdolności manualne
  • > umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • > umowę o pracę tymczasową
  • > atrakcyjne wynagrodzenie 21,00 zł/h+ 20% nocki +system premiowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231

Możliwy kontakt telefoniczny z Pracodawcą: 790790544

Aplikujesz do:
FALLWORK
Miejsce pracy:
Polska / Wielkopolskie: Dopiewo

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane