Innowacja, nowe technologie, źródła energii odnawialnej, to środowisko w którym operuje nasz Klient. To ludzie inspirują jego działalność i przekładają swoją kreatywność na ogólny sukces Pracodawcy. Jeśli posługujesz się językiem niemieckim oraz jesteś zorganizowany i nastawiony na realizację wyznaczonych celów to ta praca jest dla Ciebie.

Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Asystentka biura ze znajomością języka niemieckiego - praca zdalna lub stacjonarna w Gliwicach

Podstawowe obowiązki:
• wspieranie zespołu projektowego w bieżącej pracy,
• utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy,
• zarządzanie obiegiem dokumentów,
• odpowiedzialność za przepływ informacji w firmie,
• pomoc w organizacji pracy zespołu,

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie,
• znajomość języka niemieckiego w stopniu min. średnim,
• umiejętność obsługi komputera, znajomość programów - MS Office - Word, MS Office - Excel,
• dobra organizacja pracy,
• samodzielność, komunikatywność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy:
• umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu,
• możliwość pracy zdalnej,
• przyjazną atmosferę w pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system kafeteryjny.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać przez portal pracaokej.pl (przycisk Aplikuj teraz).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Aplikujesz do:
OBPON
Miejsce pracy:
Polska / Śląskie
Stanowisko:
Asystentka ze znajomością języka niemieckiego

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane