Nasza firma zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, polskich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę

 Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Stolarz

Region zatrudnienia Elbląg

Podstawowe obowiązki:

-      Obsługa maszyn i urządzeń stolarskich

-      Czytanie rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych

Wymagania

     -      Doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego

     -      Dokładność w  wykonywaniu powierzonych obowiązków

     -      Samodzielność i zaangarzowanie w wykonywanej pracy

     -      Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole

     -      Wysoka kultura osobista, punktualność, odpowiedzialność

     -      Prawo jazdy kat.B (mile widziane)

Oferujemy:

     -      Zatrudnienie na umowę o pracę

     -      Pracę w stabilnej finansowo Firmie, terminowość wynagrodzeń, płatny urlop

     -      Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracowników i jego rodziny

     -      Opłacanie składki emerytalnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez stronę pracaokej.pl (przycisk Aplikuj teraz) lub telefonicznie  55 230 4441  www.pzp-personel.pl

Aplikujesz do:
PZP Personel Spółka z o.o.
Miejsce pracy:
Polska / Warmińsko-mazurskie: Elbląg
Stanowisko:
Stolarz

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane