Nasza firma zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych polskich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę

Dla  naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

 Lakiernik meblowy

Region zatrudnienia:  Elbląg, Polska

Zakres obowiązków:

                - Przygotowanie materiałów do procesu lakierowania (szpachlowanie,

                  impregnacja lub szlifowanie powierzchni mebla)

                - Wizualna kontrola wykonanej pracy

                - Prowadzenie lakierni

Wymagania:

                - Wykształcenie zawodowe kierunkowe (mile widziane) lub doświadczenie

                    na w/w stanowisku

                - Obsługa agregatów lakierniczych

                - Umiejętność samodzielnego wykonywania pracy wg zleceń pracodawcy

                - Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy

                - Dyspozycyjność, brak nałogów, chęć długoterminowej współpracy

 Oferujemy:

                - Samodzielne stanowisko pracy

                - Zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie, terminowość wynagrodzeń

                - Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny

                - Opłacane składki emerytalne

www.pzp-personel.pl

Aplikujesz do:
PZP Personel Spółka z o.o.
Miejsce pracy:
Polska / Warmińsko-mazurskie: Elbląg

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane