Młodszy specjalista ds. projektów unijnych
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Ogłoszenie numer: 40224, z dnia: 2020-08-25

Opis firmy

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie (https://wsiiz.pl)

WSIiZ jest niepaństwową wyższą uczelnią zawodową, mieszcząca się w pobliżu Dworca Zachodniego na Warszawskiej Ochocie. Od blisko siedemnastu lat ciągle stawiamy na rozwój i poszerzenie swoich możliwości uczelni, za co zostaliśmy nagrodzeni w 2019 Orłami Edukacji oraz Certyfikatem Wzorowa Firma, otrzymując tytuł lidera edukacji za najlepsza uczelnie niepubliczna aglomeracji warszawskiej.

Miejsce pracy: Polska / Mazowieckie: Warszawa

Obowiązki

  • > prowadzenie procesów rekrutacyjnych i promocyjnych
  • > odpowiedzialność za poprawność i archiwizację dokumentacji projektowej
  • > odpowiedzialność za monitorowanie uczestników w bazie SL
  • > odpowiedzialność za organizację i przebieg zajęć organizowanych w ramach projektu
  • > wsparcie w prowadzeniu rozliczeń projektów i przygotowywaniu wniosków sprawozdawczych
  • > weryfikacja i archiwizacja list obecności oraz kart czasu pracy prowadzących
  • > monitorowanie wskaźników projektu
  • > uczestnictwo w kontrolach projektu

Wymagania

  • > wykształcenie wyższe – mile widziane ukończone studia na kierunku: administracja, ekonomia, finanse, rachunkowość
  • > znajomość pakietu Microsoft Office na co najmniej poziomie średniozaawansowanym – umiejętność tworzenia raportów, zestawień, prezentacji
  • > umiejętność redagowania korespondencji urzędowej
  • > doświadczenie przy realizacji projektów unijnych, co najmniej 6 miesięcy
  • > posiadanie zdolności analitycznych i organizacyjnych
  • > umiejętność szybkiego przechodzenia między zadaniami i hierarchizowanie
  • > umiejętność pracy pod presją czasu
  • > orzeczenie o stopniu niepełnosprawności w stopniu lekkim lub umiarkowanym – warunek konieczny z uwagi na prowadzony Projekt Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia dostępna dla wszystkich współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Fun
  • > prawo jazdy kat. B [czynne – dodatkowy atut]

Oferujemy

  • > długotrwałą współpracę i cykliczny wzrost wynagrodzenia
  • > możliwość rozwoju i samodzielnej pracy
  • > na początek um. o pracę na okres 3 miesięcy, ½ etatu – 4 godz. [praca od pon. do pt. w godz. 09:00-13:00] po tym okresie umowa o pracę do 2022 z możliwością kontynuacji.
  • > Wynagrodzenie 1700 – 2000 brutto.
  • > opieka medyczna po okresie próbnym

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Miejsce pracy:
Polska / Mazowieckie: Warszawa

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane