Project Manager z językiem niemieckim (k/m)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektu w kierunku zrealizowania zdefiniowanych celów
  • terminowe raportowanie osiąganych wyników
  • nadzór nad harmonogramem projektu wraz z zapewnieniem jego terminowej realizacji
  • zarządzanie terminową i jakościową realizacją wszystkich wymaganych produktów pracy w oparciu o przyjęte standardy i wymagania klienta
  • zarządzanie zespołem projektowym (ustalanie celów, planowanie pracy, definiowanie i delegowanie zadań, ocena pracy)
  • przygotowanie i prowadzenie przeglądów i spotkań dotyczących statusu projektu (np. Kick-Off Meetings, Program Management Review, Gate Review, Team Meetings) wraz z ich udokumentowaniem
  • inicjowanie i nadzorowanie procesu analizy i rozwiązywania problemów, których wystąpienie wpływa na cele projektu, harmonogram, koszty, jakość, bezpieczeństwo, dostawy wyrobów i satysfakcję klienta
  • realizacja zgodnie z wymaganymi kryteriami jakościowymi oraz terminowymi produktów pracy wynikających z pełnionej w projekcie roli
  • bieżący i aktywny kontakt z klientem w ramach projektu (m.in.: KICK-OFF meetings, przeglądy, omówienie otwartych punktów), włącznie z wymaganym raportowaniem statusu
  • używanie narzędzi, metod i standardów zapewniających najwyższą skuteczność w rozwiązywaniu problemów, realizacji zadań i celów, prezentacji i komunikacji osiąganych wyników
  • zarządzanie ryzykiem i procesem eskalacji w projekcie
  • nadzór nad budżetem projektu

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (C1)
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym (B1-B2); preferowana znajomość na poziomie bardzo dobrym (C1)
  • min. 3-letnie doświadczenie w firmie z branży motoryzacyjnej na minimum jednym ze stanowisk inżynierskich w obszarze zarządzania projektami, konstrukcji wyrobu, planowania procesu, produkcji i montażu, jakości, zakupów
  • znajomość metodyki i narzędzi zarządzania projektami lub min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Projekt Managera
  • znajomość i umiejętność stosowania standardów branży motoryzacyjnej w zakresie zaawansowanego planowania jakości (APQP) oraz zapewnienia poziomów dojrzałości nowych części (VDA MLA)
  • znajomość podstaw kalkulacji i estymacji kosztów projektu oraz kontroli tych kosztów na etapie projektu
  • umiejętność skutecznego stosowania procesów, metodyki oraz technik związanych z analizą problemów i ich rozwiązywaniem
  • umiejętność formułowania i badania hipotez oraz przeprowadzania analizy ryzyka na wszystkich etapach projektu
  • umiejętność prezentowania i komunikowania danych dotyczących projektu, jego aktualnego statusu oraz realizowanych zadań przed zarządem, najwyższym kierownictwem i kierownictwem organizacji, zespołem projektowym oraz klientem
  • kompetentność w zakresie efektywnego i skutecznego planowania zadań oraz pracy zespołu projektowego w oparciu o podstawowe narzędzia z zakresu planowania i zarządzania zespołem
  • praktyczna znajomość programu MS Project
  • umiejętność pracy pod presją czasu, definiowania priorytetów oraz delegowania zadań
  • samodzielność, wysoka kultura i bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziana znajomość standardu i produktów pracy Automotive SPICE
  • mile widziane posiadanie certyfikatu PMP (Project Management Professional)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

     Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy lub telefonicznie,  www.pzp-personel.pl

Aplikujesz do:
PZP Personel Spółka z o.o.
Miejsce pracy:
Polska / Podkarpackie: Mielec
Stanowisko:
Project Manager

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane