Technolog odlewnictwa ciśnieniowego (k/m)

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie projektowania wyrobu
  • terminowe, zgodne z harmonogramem projektu, przygotowanie dokumentacji technicznej: Flow Chart, Control Plan, Instrukcje technologiczne, Instrukcje stanowiskowe i inne formularze
  • analiza wymagań norm klienta
  • ustawianie i uruchamianie nowych procesów, nadzór nad uruchamianiem partii próbnych oraz modyfikowanie już istniejących
  • aktywna współpraca z wszystkimi działami oraz nadzór nad poprawnością i terminowością danych przekazywanych do analizy w ramach procesu RFQ
  • analiza bieżących problemów produkcyjnych związanych z procesem odlewniczym i obróbczym oraz podejmowanie działań zapobiegawczych
  • analiza wyrobów niezgodnych
  • podejmowanie zadań zmierzających do optymalizacji procesów
  • współpraca z dostawcami maszyn, urządzeń oraz materiałów produkcyjnych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość procesu odlewania ciśnieniowego stopów aluminium i cynku
  • ogólna wiedza z zakresu budowy form odlewniczych
  • znajomość obsługi maszyn odlewniczych i urządzeń peryferyjnych
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technologicznej
  • znajomość programów: CorelDraw, Word, Excel
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • dobra organizacja pracy, zdolności komunikacyjne

Dodatkowym atutem będą:

  • wykształcenie wyższe techniczne (odlewnictwo, metalurgia)
  • znajomość procesu obróbki odlewów ciśnieniowych (wibrościernej, plastycznej)
  • umiejętność programowania i obsługi robotów KUKA
  • znajomość FMEA
  • znajomość APQP
  • znajomość podstawowych narzędzi statystycznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • pracę w kreatywnym, twórczym, dynamicznym i przyjaznym zespole
  • dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy lub telefonicznie,   www.pzp-personel.pl

Aplikujesz do:
PZP Personel Spółka z o.o.
Miejsce pracy:
Polska / Podkarpackie: Mielec
Stanowisko:
Technolog odlewnictwa ciśnieniowego

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane