Technolog Narzędziowy (k/m)

Zakres obowiązków:

  • współuczestnictwo w opracowywaniu przewodników i zleceń technologicznych i ich emisja
  • monitorowanie prób technologicznych form i przyrządów
  • współuczestnictwo w pracach związanych z zamówieniami materiałów, normali, narzędzi
  • wykonywanie zadań wynikających z realizacji zamówień zewnętrznych – kontakt z klientem
  • współdziałanie z Działem Finansowym przy zamówieniach zewnętrznych, fakturowaniu i opracowywaniu statystyk
  • systematyczne ulepszanie organizacji pracy na powierzonym odcinku oraz podejmowanie inicjatyw w celu osiągnięcia maksymalnych efektów pracy
  • bieżąca kontrola zaawansowania realizacji swoich zadań w celu jak najwcześniejszego sygnalizowania groźby niedotrzymania terminu realizacji
  • uczestnictwo w zespołach gospodarczych, okresowych spisach inwentaryzacyjnych
  • udział w tworzeniu zestawień, wykazów, harmonogramów, wskaźników dotyczących działalności Narzędziowni
  • nadzór nad elektroniczną rejestracją czasu pracy pracowników Narzędziowni

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanicznym)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność opracowywania dokumentacji technicznej
  • umiejętność obsługi program NX na poziomie podstawowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • znajomość podstawowych narzędzi statystycznych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • pracę w twórczym i przyjaznym zespole
  • dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres lub telefonicznie,   www.pzp-personel.pl
Aplikujesz do:
PZP Personel Spółka z o.o.
Miejsce pracy:
Polska / Podkarpackie: Mielec
Stanowisko:
Technolog Narzędziowy

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane