Specjalista ds. Lessons Learned i KAIZEN (k/m)

Zakres obowiązków

  • zarządzanie bazą wiedzy Lessons Learned i propagowanie tej wiedzy w organizacji
  • budowanie kultury organizacji opartej na Lessons Learned
  • udział w spotkaniach projektowych, reklamacyjnych, analizach procesów IATF, A-SPICE pod względem LL
  • inicjowanie tworzenia standardów LL z projektów, procesów IATF i A-SPICE
  • analiza procesów A-SPICE pod względem LL
  • poszukiwanie możliwości definiowania LL w całej organizacji
  • zarządzania fazą LL w PEP Workbook
  • analiza LL pod względem opłacalności i korzyści dla organizacji
  • analizowanie możliwość tworzenia LL w procesach organizacji
  • moderowanie spotkań LL
  • monitorowanie działań w zakresie wykorzystania LL
  • weryfikacja stosowania standardów LL w organizacji
  • analizowanie możliwości wykorzystania LL w nowych projektach i ścisła współpraca z zespołem projektowym
  • ocena kandydatów LL, definiowanie standardów
  • działania w zakresie KAIZEN (promowanie, analizowania, monitorowania działań i tworzenie standardów)
  • nadzór i koordynowanie projektu KAIZEN w organizacji
  • realizowanie działań w Dziale MB
  • reprezentowanie firmy w zakresie działań wynikających z zajmowanego stanowiska

Oczekiwania wobec Kandydatów

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn, zarządzanie produkcją, elektronika)
  • doświadczenie zawodowe w przemyśle motoryzacyjnym min. 3 lata
  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w sprawach technicznych
  • znajomość IATF 16 949
  • zdolności i myślenie analityczne
  • zdolności organizacyjne
  • dyscyplina i samodzielność pracy oraz zorientowanie na cel
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów
  • umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy lub telefonicznie,   www.pzp-personel.pl

Aplikujesz do:
PZP Personel Spółka z o.o.
Miejsce pracy:
Polska / Podkarpackie: Mielec
Stanowisko:
Specjalista ds. Lessons Learned i KAIZEN

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane