Inżynier ds. kosztów rozwoju (k/m)

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za przygotowanie analizy założeń / wymagań projektowych dla konstrukcji rozwijanych wyrobów w ramach realizacji konstrukcji mechanicznej wyrobu, a w szczególności za:

    • zarządzanie projektami wpływającymi do obszaru pod kątem udziału, zaangażowania dla potrzeb RFQ / ChR / ICR w systemie JAZZ – rozdzielenie zadań na tym etapie do poszczególnych konstruktorów mechaników
    • branie czynnego udziału w spotkaniach otwierających zapytania projektowe i dystrybucja informacji wewnątrz obszaru
    • przeprowadzenie analiz wymagań, założeń projektowych, norm i specyficznych wymagań poszczególnych klientów w realizowanych projektach
    • nadzór nad przygotowaniem AMW wewnątrz obszaru i współpraca z innymi obszarami w ramach procesu kalkulacji
    • generowanie odpowiedzi w systemie JAZZ dotyczącym odpowiedzi na zapytania w procesach RFQ / ChR / ICR
    • nadzorowanie zaawansowania realizacji swoich zadań i zgłaszanie zagrożeń niedotrzymania terminu realizacji
  • wdrażanie się do zagadnień zarządzania wymaganiami dla poszczególnych klientów i przełożenia ich na procesy wewnątrz obszaru
  • współpraca z konstruktorami mechaniki w celu optymalizacji procesów inżynierskich z wykorzystaniem wymagań poszczególnych klientów
  • współpraca z innymi obszarami w ramach realizacji projektów
  • przestrzeganie obowiązujących wymogów, kart służbowych, instrukcji, procedur i wytycznych obowiązujących w firmie
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami, spotkania, konferencje, delegacji służbowe
  • czynny udział w szkoleniach, seminariach, targach organizowanych przez firmę

Oczekiwania wobec Kandydatów

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym, specjalność technologia, projektowanie
  • podstawowa znajomość obsługi systemy CAD Siemens NX lub CATIA V5
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w konstrukcji wyrobów z tworzyw sztucznych
  • mile widziane doświadczenie w branży Automotive

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole
  • dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy lub telefonicznie, www.pzp-personel.pl

Aplikujesz do:
PZP Personel Spółka z o.o.
Miejsce pracy:
Polska / Podkarpackie: Mielec
Stanowisko:
Inżynier ds. kosztów rozwoju

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane