Mechanik
Iron Force Poland Sp. z o.o.

Ogłoszenie numer: 40165, z dnia: 2020-08-13

Opis firmy

Iron Force Poland Sp. z o.o. to międzynarodowa Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej produkująca m.in. nadmuchiwacze poduszek powietrznych i podzespoły pasów bezpieczeństwa. Działalność związaną z produkcją części samochodowych prowadzi na Tajwanie i w Chinach.

Mechanik

Miejsce pracy: Polska / Śląskie: Zabrze

Obowiązki

  • > Utrzymanie sprawności mechanicznej maszyn i urządzeń zgodnie z zasadami zawodu mechanika
  • > Znajomość przepisów dotyczących instalacji infrastruktury i systemu zapewnienia jakości,
  • > Przeprowadzanie kontroli maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • > Prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów maszyn i urządzeń,
  • > Ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń z wykorzystaniem sprzętu diagnostycznego.

Wymagania

  • > Znajomości mechanicznej obsługi toczenia, frezowania, szlifowania,
  • > Umiejętności czytania rysunków technicznych
  • > Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • > Zdolności eliminacji przestojów spowodowanych awariami, skrócenia czasu naprawy, wdrożenia środków zapobiegawczych,
  • > Kwalifikacji SEP grupy 2 (G2)
  • > Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • > Podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • > Znajomości przepisów bezpieczeństwa pracy,
  • > Znajomości Lean Manufacturing lub TPS
  • > Znajomości analizy przyczyn i 5Why
  • > Wykształcenia technicznego (mechanika, elektromechanika, budowa maszyn lub pokrewne),

Oferujemy

  • > Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • > Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • > Możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowej firmie z branży automotive,
  • > Możliwość udziału w realizacji projektu typu Green Field,
  • > Udział w międzynarodowych zespołach projektowych.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom. Prosimy o przesłanie CV w językach polskim i angielskim. W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Iron Force Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu ul. Wilczka 6 (administratora) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny, referencje) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem/am poinformowany/a, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. „ Może się okazać, że w przyszłości Iron Force Poland Sp. z o.o. będzie prowadziła kolejne rekrutacje. W razie chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie w aplikacji dodatkowo następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Iron Force Poland Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Polska / Śląskie: Zabrze
Stanowisko:
Mechanik

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane