Opis stanowiska
Praca za granicą: Finlandia.
Liczba wakatów: 2
Spawanie rur spoinami czołowymi metodą MAG 135
Rur DN25 - DN200
Wynagrodzenie 15,93-17,12 euro/h + dodatki

Wymagania
doświadczenie w pracy przy spawaniu rur.
samodzielność w wykonywaniu prac
umiejętność czytania schematów
doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku co najmniej 3-4 lata
komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
+ dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
- Stałe zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę, Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych.
- Zatrudnienie na warunkach fińskich - fiński Pracodawca
- Możliwość regularnych zjazdów do Polski

Kontakt
D&D Invest
Helsinki Finland.
+358 400 862837
www.scandinavianjob24.com

Aplikujesz do:
D&D Invest
Miejsce pracy:
Finlandia
Stanowisko:
Spawacz rur MAG / Finlandia.

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane