Magazynier

LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O.O.

Ogłoszenie numer: 40118, z dnia: 2020-08-06

Opis firmy:

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O.O. - zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem Wózków Widłowych,

Magazynier

Miejsce pracy: Polska / Małopolskie: Zator

Obowiązki

  • > przyjmowanie i wydawanie części zamiennych, podzespołów, elementów surowców i materiałów,
  • > dokonywanie odbioru ilościowego dostarczonych towarów zgodnie z zasadami gospodarki magazynowej,
  • > bieżące prowadzenie kontroli zapisów ewidencyjnych ze stanem faktycznym (poprzez przeprowadzenie weryfikowanych kontroli),
  • > dbanie o należyte ułożenie towarów, części zamiennych, materiałów i surowców na półkach i regałach magazynowych,
  • > zamawianie towarów na stan magazynowy u dostawców krajowych

Wymagania

  • > doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • > znajomość z mechaniki i budowy maszyn,
  • > dokładność, rzetelność w powierzonych zadaniach.

Oferujemy

  • > umowę o pracę na pełny etat

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 2016 poz.922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o. z siedzibą w Koprki przy ul. Poznańskiej 478. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Miejsce pracy:
Polska / Małopolskie: Zator
Stanowisko:
Magazynier

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane