Operator koparki

P.U. JAREX Sp. z o.o.

Ogłoszenie numer: 40110, z dnia: 2020-08-05

Opis firmy:

P.U. JAREX Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma budowlana. Realizujemy projekty w różnych sektorach budownictwa m.in. obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego oraz obiektów infrastrukturalnych. Oferujemy możliwości udziału w realizacji prestiżowych kontraktów. Naszym atutem są wiedza i umiejętności, dbałość o bezpieczeństwo i rozwój pracowników.
Dołącz do nas i buduj swoją karierę z nami !

Miejsce pracy: Polska / Mazowieckie

Obowiązki

  • > Obsługa koparki terenie budowy
  • > Prace ziemne, transportowe i załadunkowe
  • > Kontrola stanu technicznego użytkowanego sprzętu
  • > Prowadzenie raportów dziennych sprzętu- kart drogowych

Wymagania

  • > Uprawnienia do obsługi koparki / koparko -ładowarki (mile widziane uprawnienia na oba rodzaje sprzętu)
  • > Badania psychotechniczne
  • > Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • > Mile widziana znajomość mechaniki maszyn budowlanych
  • > Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez Spółkę

Oferujemy

  • > Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę;
  • > Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień;
  • > Atrakcyjne warunki zatrudnienia (dodatkowe premie, nagrody);
  • > Koparka przypisana do operatora
  • > Zwrot kosztów podróży,
  • > Darmowe zakwaterowanie i ciepły posiłek
  • > Aktualne miejsca wykonywanych robót: Warszawa, Krasin, Dębsk, Ustka

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Możliwy kontakt telefoniczny z Pracodawcą: 22 614 49 94

Miejsce pracy:
Polska / Mazowieckie

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane