ELEKTROMECHANIK/ ELEKTRYK

METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o.

Ogłoszenie numer: 39995, z dnia: 2020-07-21

Opis firmy:

METALWELD – jest niezależnym polskim producentem materiałów spawalniczych, specjalizującym się w produkcji elektrod i drutów spawalniczych dla wielu zastosowań i branż. Istniejemy na rynku od ponad 26 lat.

Miejsce pracy: Polska / Śląskie: Sosnowiec

Nr ref.: 03/2020

Obowiązki

  • > - Utrzymanie ciągłości produkcyjnej i usuwanie skutków awarii,
  • > - Modernizacja urządzeń i wdrażanie nowych projektów,
  • > - Montaż i uruchamianie nowych linii produkcyjnych,
  • > - Rozpoznawanie przyczyn awarii i niesprawności w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na liniach produkcyjnych i w sekcjach współpracujących.

Wymagania

  • > - SEP min.1KV,
  • > - pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej,
  • > - UDT obsługa i konserwacja suwnic, elektrowciągów i żurawi stacjonarnych – uprawnienia elektryczne i mechaniczne,
  • > - wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe (preferowane z zakresu elektryki lub elektroniki),
  • > - doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka w dziale utrzymania ruchu (co najmniej 1 rok),
  • > - doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi- mile widziana znajomość pras hydraulicznych oraz maszyn do ciągnienia i cięcia drutu,
  • > - doświadczenie w zakresie konserwacji instalacji produkcyjnych,
  • > - podstawowa wiedza z zakresu automatyki i elektroniki,
  • > - umiejętność pracy w grupie,
  • > - dobra organizacja pracy własnej,
  • > - komunikatywność,
  • > - uprawienia SEP gr.1 –E, mile widziane D

Oferujemy

  • > Jeśli chcesz pracować stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku to proponujemy Ci:
  • > Umowa o pracę.
  • > Wynagrodzenie adekwatne do odpowiedzialności zgodne ze strukturą.
  • > Zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego.
  • > Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • > Możliwość realizacji swoich pomysłów i rozwiązań.
  • > Atrakcyjny system premiowy.
  • > Prywatną opiekę medyczną, pakiet SmartLunch i bogaty pakiet socjalny.
  • > Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy.
  • > Interesującą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole z ambitnymi i ciekawymi ludźmi.
  • > Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces, w atmosferze pozbawionej korporacyjnych nonsensów.
  • > Możliwość zakwaterowania (firma posiada własne mieszkanie).
  • > Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV i list motywacyjny. Czekamy właśnie na Ciebie!

Firma Metalweld zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych ofert. Pracodawca informuje, że chroni dane osobowe Kandydata w sposób opisany na stronie internetowej pod adresem http://www.metalweld.pl/

Miejsce pracy:
Polska / Śląskie: Sosnowiec

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane