Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Manager ds. marketingu

Miejsce wykonywania pracy: Teren Trójmiasta / Gdańsk, Sopot, Gdynia

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 5 lat na podobnym stanowisku,
  • Doświadczeniem z branży budowania marketingu cateringów dietetycznych,
  • Umiejętność dobrej komunikacji , zarządzanie zespołem pracowników
  • Bardzo dobra znajomość  Google Analytics, Google Ads, FB Ads
  • Umiejętność  w pisaniu tekstów  tzn. Copywriting
  • Znajomość portalu  FB , Instagramu  oraz pisanie blogów
  • Kreatywność - tworzenie kampanii reklamowych
  • Obsługa programu Photoshop lub podobnego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym
  • Mile widziane znajomość  dodatkowego języka obcego

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie marketingu w nowo powstałej firmie (start up)
  • Układanie kampanii reklamowych pod wytyczone cele
  • Tworzenie akcji promocyjnych produktów
  • Pomoc w rozbudowie portalu na inne miasta oraz za granicę
  • Organizowanie eventów
  • Promowanie Firmy oraz jej produktów przez strony internetowe , tworzenie krótkich filmów promocyjnych oraz plakatów
  • Komunikacja z klientem
  • Obsługa strony, blogów, Social Media
  • Komunikacja z grafikami, pracownikami od SEO,SM
  • Raportowanie swoich działań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie: umowa zlecenie/umowa o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwości rozwoju oraz awansów
  • Zdobycie doświadczenia w nowatorskiej Firmie
  • Pakiety medyczne PZU
  • Zniżki do sieci Piekarnio Cukierni

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wysyłanie aktualnego CV z dopiskiem: Manager ds. Marketingu  lub kontakt telefoniczny  od pon.-pt. w godzinach 8.00-15.00

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Pozdrawia
Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY
80-219 Gdańsk, Al. Zwycięstwa 35/2

Aplikujesz do:
Kancelaria PARTNERZY
Miejsce pracy:
Polska / Pomorskie: Gdynia

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane