Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów,

dlatego od ponad 20 lat dzielimy się swoją wiedzą HR i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

inspirujemy działania - otwieramy możliwości -  poszerzamy horyzonty

Dla jednego z naszych klientów – biuro rachunkowe – poszukujemy osoby na stanowisko

Samodzielna Księgowa
Nr ref. 59/07/2020

Miejsce pracy: Gdańsk

Zagwarantujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole

Zakres zadań:

  • Wprowadzaniu dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego (faktury, wyciągi bankowe etc.)
  • Kontrola dokumentów i księgowań, analiza i uzgadnianie rozrachunków
  • Przygotowaniu deklaracji, sprawozdań finansowych, raportów oraz ich weryfikacja
  • Sporządzaniu sprawozdawczości do celów statystycznych i zarządczych
  • Współpracy z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS, NBP)
  • Kompleksowym prowadzeniu ksiąg rachunkowych Klientów biura

Do udziału w procesie szukamy osób, które posiadają:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy biurze rachunkowym
  • Znajomość programu SYMFONIA lub OPTIMA
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności programu Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodną na przetwarzanie danych osobowych

Aplikujesz do:
Perfect Consulting
Miejsce pracy:
Polska / Dolnośląskie
Stanowisko:
Samodzielny Księgowy/ Księgowa

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane