pracownik administracyjno-biurowy

Spółka Doradctwa Podatkowego

Ogłoszenie numer: 39964, z dnia: 2020-07-21

Opis firmy:

Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki sp. z o. o.
Zespół Doradców Podatkowych Jacek Czernecki Sp. z o. o. świadczy usługi od 1990 r.

Miejsce pracy: Polska / Małopolskie: Kraków

Obowiązki

  • > • bieżąca obsługa biura,
  • > • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą klienta,
  • > • obsługa rozmów telefonicznych
  • > • obsługa terminala i kasy fiskalnej
  • > • przyjmowanie i ewidencjonowanie płatności
  • > • wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy,
  • > • obsługa urządzeń biurowych,
  • > • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek w miejscu pracy,
  • > • przygotowanie, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, obsługa kurierów
  • > • obsługa poczty elektronicznej,
  • > • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji biurowej,
  • > • koordynacja obiegu dokumentów w biurze,

Wymagania

  • > • wysoka kultura osobista,
  • > • łatwość uczenia się,
  • > • pozytywne nastawienie i chęć zdobycia nowych umiejętności,
  • > • umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
  • > • znajomość pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel),
  • > • dobra organizacja pracy,
  • > • sumienność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • > • skrupulatność, dbałość oraz poczucie odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • > • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • > • znajomość języków obcych,
  • > • znajomość programów graficznych,
  • > • znajomość programu Optima.

Oferujemy

  • > Miłą atmosferę w pracy
  • > Możliwość samorealizacji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Miejsce pracy:
Polska / Małopolskie: Kraków

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane