EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta (sieć domów opieki w różnych lokalizacjach w Anglii) poszukuje Opiekunów bez doświadczenia do pracy stałej.

Opiekun / Opiekunka seniorów

LOKALIZACJE:
  • Northamptonshire
  • Essex
  • Suffolk
  • Hampshire
  • Oxford
  • Nottingham
  • Herdfordshire
  • Dorset

WYMAGANIA:
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2)
  • mile widziane doświadczenie w opiece
  • gotowość do wyjazdu do pracy stałej
  • komunikatywność
  • otwartość
  • elastyczność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • opieka na pacjentami w domu opieki
  • wsparcie w ubieraniu się, codziennej toalecie, spozywaniu posiłków
  • pomoc pacjentowi w aktywnościach dnia codziennego (wyjście na spacer, na zajęcia)

KLIENT OFERUJE:
  • pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (37.5/tygodniowo)
  • wynagrodzenie od 8.72 GBP/godzinę brutto (wyższe zależne od doświadczenia)
  • zakwaterowanie (płatne - koszt 230 GBP miesięcznie
  • ubezpieczenie + pakiet medyczny

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pośrednictwem strony.
Aplikujesz do:
EPSN Workforce Poland
Miejsce pracy:
Wielka Brytania

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane