Stolarz budowlany - PRACA W BELGII
Ready Construct by Ensila Group

Ogłoszenie numer: 39734, z dnia: 2020-06-15

Opis firmy

Ready Construct to przede wszystkim zespół wysoko wyspecjalizowanych hydraulików, płytkarzy-glazurników oraz doskonałych stolarzy i murarzy. Naszym celem jest zatrudnianie najbardziej efektywnych Pracowników z branży budowlanej. W każdej chwili możesz do nas dołączyć. Chcąc podjąć z nami współpracę.

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki

  • > Wykonywanie zewnętrznych konstrukcji drewnianych ścian elewacyjnych
  • > Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych
  • > Cięcie i obróbka elementów drewnianych
  • > Izolacja watą lub styropianem
  • > Montaż tarasów z drewna
  • > Montaż okien i drzwi
  • > Obijanie fasad z drewna
  • > Czytanie rysunku technicznego

Wymagania

  • > Posiadasz doświadczenie min. 2 letnie na stanowisku stolarz lub pokrewnym
  • > Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia
  • > Znasz rysunek techniczny (dodatkowy atut)
  • > Znasz języka angielski (dodatkowy atut)
  • > Masz własny środek transportu - samochód (dodatkowy atut)
  • > Lubisz nowe wyzwania i z chęcią podejmujesz się nowych zadań

Oferujemy

  • > Pracę na długi okres
  • > Bezpłatne mieszkanie
  • > Stabilne zatrudnienie na Polskiej umowie o pracę
  • > Atrakcyjne wynagrodzenie od 11.000 zł do 15.000 zł brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
  • > Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ensila sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Możliwy kontakt telefoniczny z Pracodawcą: +48730699100

Miejsce pracy:
Belgia

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane