Nasza firma zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika                                            i  jego pracodawcę

Poszukujemy dla naszego klienta, który jest jednym z wiodących dostawców maszyn na rynku opakowań elastycznych i towarzyszy swoim klientom przez cały okres eksplaatacji maszyn: od doradztwa do uruchomienia

Inżynier Oprogramowania/Automatyzacja Strategiczna

Miejsce zatrudnienia: Dolna Saksonia, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Realizacja kompleksowych zadań technologicznych w środowisku automatyki systemów Beckhoff i B&R
  • Projektowanie oprogramowania i programowanie na wysokim poziomie
  • Wdrażanie rozwiązania interfejsu człowiek-maszyna poprzez integrację innowacyjnych technologi
  • Tworzenie interfejsów systemowych o dużej ilości danych i dużej prędkości
  • Tworzenie aplikacji bazodanowych

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu elektrotechniki lub inżynierii komputerowej
  • Doświadczenie w jednym z poniższych obszarów byłoby korzystne:
  • wysokopoziomowe programowanie językowe(C#, Java)
  • tworzenie interfejsów użytkownika (WPF, kątowy)
  • programowanie bazy danych lub protokoły komunikacyjne (OPC-UA, REST, MQTT)
  • Niezależność, systematyczność zorientowanie na rozwiązania
  • Zdolności komunikacyjne, współpraca z wewnętrznymi interfejsami i dostawcami
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego, własne auto

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach, umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji pracownika, zakwaterowanie płatne
  • Ubezpieczenia socjalne, zdrowotne dla pracownika i rodziny, opłacanie składek emerytalnych
  • Wsparcie polsko-niemieckiego koordynatora

Twoje know-how i pomysły są pożądane! Przyłącz się do naszego sukcesu w ponad 130 krajach i codziennie odkrywaj nowe wyzwania.  Jako średniej wielkości pracodawca oferujemy Państwu profesjonalne i  koleżeńskie środowisko, w którym liczą się Państwa opinie i pomysły i zaangażowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem               lub telefonicznie  55 230 4441  www.pzp-personel.pl

Aplikujesz do:
PZP Personel Spółka z o.o.
Miejsce pracy:
Niemcy

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane