Mechanik utrzymania ruchu
NEXT s.c.

Ogłoszenie numer: 37378, z dnia: 2019-10-14

Opis firmy

Agencja Pracy NEXT s.c. specjalizuje się w rekrutacjach wykwalifikowanego personelu technicznego do pracy za granicą. Specjalizujemy się w następujących branżach: obróbka metalu, motoryzacja, instalacje (wszelkiego typu), budownictwo, inne zawody techniczne. KRAZ 18051

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki

  • > Praca polega na utrzymaniu ruchu maszyn, urządzeń i pozostałej infrastruktury technicznej, lokalizację usterek i wad oraz ich likwidację, wymianę wadliwych części i podzespołów, czynności prewencyjne i bieżącą konserwację sprzętu w nowoczesnym zakładzie z

Wynagrodzenie

od 12000.00 do 15000.00

Wymagania

  • > • Doświadczenie w pracy jako technik utrzymana ruchu w firmach produkcyjnych – min. 5 lat.
  • > • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • > • wykształcenie z zakresu mechaniki / elektromechaniki
  • > • umiejętność czytania planów / schematów oraz wykonywania rysunków niezbędnych części
  • > • wymagany własny środek transportu w celu dojazdu do zakładu pracy

Oferujemy

  • > • atrakcyjne wynagrodzenie- 2905,04 – 3006,53 EUR brutto miesięcznie + bony żywieniowe 7,01 EUR za każdy przepracowany dzień (w sumie około 13000 PLN brutto miesięcznie)
  • > • dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)
  • > • premię roczną (w wysokości 8.15% rocznych zarobków brutto)
  • > • dodatek rodzinny
  • > • pozostałe premie, bonusy i inne świadczenia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • > • po roku możliwość podpisania stałej umowy z zakładem pracy
  • > • zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • > • organizacja zakwaterowania
  • > • pracę na dłuższy okres czasu

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych. KRAZ nr 18051

Aplikujesz do:
NEXT s.c.
Miejsce pracy:
Belgia

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane