Dla naszego Klienta, międzynarodowej kancelarii pranwej, poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent/ka Działu Finansowego

Zakres zadań:
• Wsparcie zespołu finansowego w bieżącej pracy,
• Współpraca z biurem rachunkowym,
• Wprowadzanie danych do systemu,
• Kontakt z kontrahentami,
• Ściąganie należności,
• Raportowanie do Centrali firmy,
• Segregacja oraz archiwizacja dokumentów.

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie, student kierunku finanse lub kierunków pokrewnych
• Biegła znajomość języka angielskiego i mile widziana znajomość języka francuskiego,
• Zainteresowanie finansami, księgowością,
• Dokładność, systematyczność, obowiązkowość,
• Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej,
• Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, szczególnie bardzo dobra znajomość Excela,
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Warunki:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Praca w miłej atmosferze,
• Bogaty pakiet benefitów
• Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV pod adres: azych@bcslegal.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez BCSystems Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Grzybowska 43A/84, 00-855 Warszawa, w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Rejestr Agencji Zatrudnienia nr 5071.

Aplikujesz do:
BCSystems
Miejsce pracy:
Polska / Mazowieckie: Warszawa
Stanowisko:
Asystent/ka działu finansowego

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane