Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy. Agencja zatrudnienia - numer w rejestrze: 17662

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce  wykonywania pracy: Dębogórze (pow. pucki)

WYMAGANIA:

- wykształcenie min. zawodowe,
- mile widziane doświadczenie,
- umiejętność pracy w zespole,
- zdolności manualne,
- sumienność, dokładność, pracowitość, odpowiedzialność,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- praca na linii produkcyjnej stojaków reklamowych,
- rozładunek towaru, pakowanie,
- prace manualne tj. sklejanie, oklejanie, szlifowanie, etykietowanie itp.,
- kontrola jakości oraz ilości produktów i opakowań,
- utrzymanie porządku miejsca pracy,

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w godzinach 7.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku,
- regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS,
- przeszkolenie z zakresu obowiązków,
- wynagrodzenie zasadnicze + premie,
- wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy,
- miłą atmosferę,

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o wysyłanie aktualnego CV na adres e-mail: rekrutacja@prawo-gdansk.pl z dopiskiem: Pracownik Produkcji  – Dębogórze lub kontakt telefoniczny: 516-569-300 od pon.-piątek w godzinach 8.00-15.00.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową PARTNERZY z siedzibą w Gdańsku (80-219) przy Al. Zwycięstwa 35/2 moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Aplikujesz do:
Kancelaria PARTNERZY
Miejsce pracy:
Polska / Pomorskie: Reda

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane