ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 29 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

KIEROWCA KAT. C+E – INTERMODAL

Obowiązki:

  • Praca w transporcie międzynarodowym, system intermodalny
  • Miejsce pracy Holandia-  Rottererdam – Kraje Beneluxu
  • System pracy 2 na 1, 3 na 1, 4 na 1
  • przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E  i doświadczenie na stanowisku kierowcy międzynarodowego minimum rok
  • aktualne badania lekarskie i psychotesty
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • aktualna karta kierowcy
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • dyspozycyjność i uczciwość
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień ADR

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od ilości przepracowanych dni
  • premie uznaniowe nawet do 22 % stawki dziennej
  • różne formy zatrudnienia: w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną lub działalność gospodarczą
  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karty flotowe, itp.
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • pracę w transporcie międzynarodowym
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży transportowej

NIE CZEKAJ – PRZEŚLIJ DO NAS SWOJE CV JUŻ DZIŚ

lub zadzwoń 728 415 813 lub 539 991 434

Aplikujesz do:
Erontrans Sp. z o.o.
Miejsce pracy:
Polska / Pomorskie: Pruszcz Gdański
Stanowisko:
KIEROWCA KAT. C+E

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane