MURARZ
Ready Construct by Ensila Group

Ogłoszenie numer: 36968, z dnia: 2019-09-20

Opis firmy

Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Polskim i Belgijskim. Co nas wyróżnia?
Posiadanie wyspecjalizowanych hydraulików, doskonałych stolarzy
i murarzy. O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą jesteśmy w stanie zaoferować usługi idealnie dopasowane do potrzeb Klientów. Profesjonalnie realizujemy powierzone nam kontakty. Naszym celem jest zatrudnienie najbardziej efektywnych Pracowników z branży budowlanej. Umiejętności Pracowników oraz bogate doświadczenie to najważniejsze atuty Ready Construct

MURARZ

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki

  • > Murowanie z materiałów tj. cegła, ytong, porotherm, silka itp ...
  • > Murowanie budynków od podstaw (ściany zewnętrzne, działowe, nośne itp...)
  • > Czytanie rysunku technicznego
  • > Inne prace murarskie

Wynagrodzenie

od 10000.00 do 15000.00

Wymagania

  • > Posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku murarz lub pokrewne
  • > Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia
  • > Znasz język ang. / niem. / niderlandzki (dodatkowy atut)
  • > Masz własny środek transportu - samochód (dodatkowy atut)
  • > Lubisz nowe wyzwania i z chęcią podejmujesz się nowych zadań

Oferujemy

  • > Pracę na długi okres
  • > Bezpłatne mieszkanie
  • > Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • > Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Możliwy kontakt telefoniczny z Pracodawcą: +48730699100

Miejsce pracy:
Belgia
Stanowisko:
MURARZ

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane