Blacharz / lakiernik samochodowy
NEXT s.c.

Ogłoszenie numer: 36264, z dnia: 2019-08-23

Opis firmy:

NEXT S.C. specjalizuje się w rekrutacjach wykwalifikowanego personelu technicznego do pracy za granicą. Specjalizujemy się w następujących branżach: obróbka metalu, motoryzacja, instalacje (wszelkiego typu), budownictwo, inne zawody techniczne. KRAZ 18051

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki

  • > • naprawa uszkodzonych karoserii samochodów (głównie osobowych)
  • > • montaż i demontaż poszczególnych podzespołów nadwozia,
  • > • szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni naprawianych
  • > • praca z ramami blacharskimi (Car-o-liner, Autorobot, Unicar, inne)
  • > • umiejętność spawania metodą Mig/Mag, szczepianie
  • > • przygotowywanie naprawianych elementów do lakierowania

Wynagrodzenie

od 9000.00 do 10000.00

Wymagania

  • > • minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • > • doświadczenie w naprawach blacharskich
  • > • nie wymagamy znajomości języka obcego!!!!
  • > • umiejętność wykonywania prac na ramach blacharskich
  • > • doświadczenie w szpachlowaniu, szlifowaniu i wygładzaniu elementów nadwozia

Oferujemy

  • > • wynagrodzenie od 16,00 euro/h brutto
  • > • w pełni legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich – belgijska umowa o pracę
  • > • dodatek wakacyjny (zgodnie z obowiązującymi przepisami - 15.38% rocznych zarobków brutto)
  • > • roczną premię (8.15% rocznych zarobków brutto)
  • > • dodatek rodzinny (dodatek na dzieci)
  • > • inne premie, dodatki i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
  • > • zorganizowanie wszystkich formalności związanych z pobytem oraz zatrudnieniem w Belgii
  • > • stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • > • jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii
  • > • pomoc w organizacji transportu z Polski do Belgii
  • > • organizacja zakwaterowania - płatne 70 €/tydzień (za dopłatą możliwość mieszkania w pokoju 1-no osobowym)
  • > • pracę na dłuższy okres czasu
  • > • ubranie robocze

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

Aplikujesz do:
NEXT s.c.
Miejsce pracy:
Belgia

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane