Opis firmy

Firma telekomunikacyjna www.akron.net.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Administrator Sieci Telekomunikacyjnej
AKRON Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna

Ogłoszenie numer: 35780, z dnia: 2019-07-23

Miejsce pracy: Polska / Dolnośląskie: Wrocław

Obowiązki

  • > Zarządzanie rozległymi sieciami LAN i WAN o zróżnicowanej charakterystyce zaawansowania w klasie biznesowej i operatorskiej,
  • > Administracja routerami i serwerami usługowymi (wyłącznie system Linux i pochodne), centralami telefonicznymi IP-PBX oraz urządzeniami aktywnymi (m.in. switche zarządzalne, sieci bezprzewodowe, urządzenia embedded),
  • > Dobór, konfiguracja i testy sprzętu sieciowego i serwerowego,
  • > Zapewnienie bezpieczeństwa i stabilności całej infrastruktury informatycznej,
  • > Wsparcie Klientów i Partnerów biznesowych w realizacji projektów, utrzymaniu infastruktury oraz rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • > Czynny i bezpośredni udział w projektowaniu oraz rozwijaniu infrastruktury teleinformatycznej.

Wymagania

  • > Dobrej znajomości zagadnień sieciowych w pełnym zakresie modelu OSI,
  • > Dobrej znajomości systemów linuksowych oraz popularnych rozwiązań serwerowych (otwartoźródłowych),
  • > Znajomości tematyki i rozwiązań VoIP (oprogramowanie, sprzęt),
  • > Znajomości języka angielskiego, pozwalającej na bezproblemowe czytanie dokumentacji technicznej oraz porozumiewanie się w stopniu podstawowym,
  • > Mile widziane będzie zorientowanie w sytuacji i procesach zachodzących na rynku telekomunikacyjnym.

Oferujemy

  • > Ciekawą pracę w zespole profesjonalistów, w prężnie rozwijającej się firmie,
  • > Dostęp do nowoczesnych i interesujących rozwiązań technicznych,
  • > Przyjazne miejsce pracy z długoletnią perspektywą zatrudnienia,
  • > Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • > Godziny pracy 8:00 - 16:00,
  • > Możliwość rozwinięcia własnych umiejętności zawodowych oraz osobistego zaangażowania w projekty.
Miejsce pracy:
Polska / Dolnośląskie: Wrocław

panel historii złożonych aplikacji

regulamin

* - pola wymagane