Mechanik Serwisant

LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O.O.

Ogłoszenie numer: 35327, z dnia: 2019-06-13

Opis firmy:

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O.O. ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ, WYNAJMEM I SERWISEM WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Miejsce pracy: Polska / Lubelskie: Lublin

Obowiązki

  • > konserwacja wózków widłowych u klienta
  • > naprawa wózków widłowych u klienta
  • > przegląd wózków widłowych u klient

Wynagrodzenie

od 3000.00 do 4000.00

Wymagania

  • > doświadczenie na podobnym stanowisku
  • > prawo jazdy kat. B
  • > wykształcenie techniczne, mechanika i budowa maszyn, elektryka, automatyka

Oferujemy

  • > niezbędne narzędzia pracy
  • > podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • > samodzielność w działaniu,
  • > umowę o pracę na pełny etat,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Możliwy kontakt telefoniczny z Pracodawcą: 338705333

Miejsce pracy:
Polska / Lubelskie: Lublin

panel historii złożonych aplikacji

ZAŁĄCZ CV
regulamin

* - pola wymagane