Automatyk / Pomiarowiec

Control Process S.A.

Ogłoszenie numer: 34402, z dnia: 2019-03-19

Opis firmy:

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Miejsce pracy: Polska / Małopolskie: Tarnów

Obowiązki

  • > prowadzenie prac rozruchowych, serwisowych, pomiarowych układów automatyki przemysłowej

Wymagania

  • > wykształcenie min. średnie techniczne (automatyka, elektrotechnika, elektroenergetyka)
  • > znajomość systemów sterowania i automatyki przemysłowej
  • > doświadczenie w pomiarach instalacji elektrycznych
  • > umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • > uprawnienia SEP do1 kV
  • > prawo jazdy kat B
  • > znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
  • > dyspozycyjność

Oferujemy

  • > stałą i ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • > atrakcyjne wynagrodzenie
  • > możliwość podnoszenia kwalifikacji

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacyjnym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16". Administratorem danych jest Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Miejsce pracy:
Polska / Małopolskie: Tarnów

panel historii złożonych aplikacji

ZAŁĄCZ CV
regulamin

* - pola wymagane