Witam, jesteśmy rodziną dwujęzyczną i szukamy opiekunki, niani, która z chęcią zamieszka z nami i będzie tworzyć ognisko domowe. Jesteśmy młodą wesołą rodziną choć czasami zapracowaną i zaganianą obowiązkami dnia codziennego. Dlatego też potrzebujemy opieki nad naszymi maluszkami i gospodarstwem domowym.

Opiekunka do dziecka / Niania

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska pracy:

Osoba będzie odpowiedzialna za opiekę nad dwójką dzieci. Odbierać dzieci ze szkoły, klubów sportowych, sprzątać dom, robić pranie, gotować obiad itd. Pomagać w rozwoju firmy żony, dzięki temu ma możliwość samorozwoju a nie tylko samej opieki.

Wymagania:

  • Doświadczenie pracy z dziećmi
  • prawo jazdy kategorii B.
  • znajomość angielskiego niderlandzki
  • dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii min 3 miesiące
  • otwartość
  • kultura osobista
  • opiekuńczość
  • cierpliwość
  • wyrozumiałość
  • kreatywność
  • skrupulatność

Oferujemy:

  • osobny pokój w mieszkaniu
  • możliwość doszkolenia języka
  • darmowe zakwaterowanie
  • darmowe wyżywienie
  • wynagrodzenie na czas
  • miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres

Aplikujesz do:
Materiks S.A
Miejsce pracy:
Polska / Lubuskie: Zielona Góra

panel historii złożonych aplikacji

ZAŁĄCZ CV
regulamin

* - pola wymagane