Koordynator realizacji projektów Mystery Shopping (Tajemniczy Klient)

Dive Polska

Ogłoszenie numer: 34260, z dnia: 2019-03-12

Opis firmy:

Firma Dive to lider w badaniach i doradztwie z zakresu obsługi klienta w Europie Środkowej i Wschodniej. Nasze biura zlokalizowane są w czterech krajach skąd prowadzimy działalność o dużo szerszym – także globalnym – zasięgu. Dive Polska jest najszybciej rozwijającą się firmą tego sektora na polskim rynku.

Jako lider w swojej branży, poszukujemy najlepszych kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Polska / Mazowieckie: Ciechanów,Siedlce,Radom,Pułtusk,Płock,Ostrołęka,Nowy Dwór Mazowiecki,Mława,Mińsk Mazowiecki,Łomianki,Grójec,Garwolin,Warszawa

Obowiązki

  • > koordynację i nadzór nad realizacją fazy terenowej projektów badawczych
  • > zarządzanie bazą audytorów
  • > bieżące wsparcie audytorów w realizowanych projektach (kontakty telefoniczne i e-mailowe)
  • > kontrola budżetów realizowanych projektów
  • > współpraca z managerami projektów oraz z działem rekrutacji nowych audytorów

Wymagania

  • > dobra organizacja pracy
  • > umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem
  • > umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi poprzez kontakt telefoniczny i e-mailowy
  • > asertywność
  • > umiejętność pracy w zespole
  • > biegła obsługa komputera (w szczególności dobra znajomość programu Excel)
  • > atutem będzie:
  • > doświadczenie w pracy jako Koordynator realizacji projektów badawczych lub Tajemniczy Klient
  • > doświadczenie w pracy organizacyjnej lub związanej z kontaktami telefonicznymi
  • > doświadczenie w zakresie logistyki, planowania tras, dobra znajomość topografii Polski

Oferujemy

  • > stabilne zatrudnienie w dynamicznie się rozwijającej, międzynarodowej firmie
  • > niezbędne narzędzia pracy – komputer oraz oraz telefon
  • > elastyczny czas pracy
  • > przyjazną atmosferę w młodym i energicznym zespole
  • > możliwości rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy
  • > atrakcyjny system premiowy (wynagrodzenie w formie ustalonej podstawy + premia)
  • > dogodną lokalizację biura blisko centrum Warszawy
  • > szkolenia niezbędne do wykonywania pracy
  • > Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego uzasadniającego chęć podjęcia pracy w Dive Polska na adres: praca@divepolska.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Aplikujesz do:
Dive Polska
Polska / Mazowieckie: Ciechanów,Siedlce,Radom,Pułtusk,Płock,Ostrołęka,Nowy Dwór Mazowiecki,Mława,Mińsk Mazowiecki,Łomianki,Grójec,Garwolin,Warszawa

panel historii złożonych aplikacji

ZAŁĄCZ CV
regulamin

* - pola wymagane