Manewrowy / Ustawiacz Pociągów w obrębie bocznicy – zapewniamy szkolenia

Adecco Poland

Ogłoszenie numer: 34196, z dnia: 2019-03-06

Opis firmy:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

W związku z rozwojem naszego Klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska / Kujawsko-pomorskie: Świecie

Nr ref.: USTPOC/03/19/BDG

Obowiązki

  • > Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie prowadzenie manewrów z wagonami na terenie bocznicy, nadzór nad wykonywaniem pracy manewrowej w sposób zapewniający bezpieczeństwo ludzi i taboru oraz obsługiwanie urządzeń łączności przewodowej

Wymagania

  • > Wykształcenie min. zawodowe;
  • > Chęć zdobycia doświadczenia w pracy na powyższym stanowisku;
  • > Gotowość do zdobywania wiedzy poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych.

Oferujemy

  • > Zapewnienie i pokrycie kosztów niezbędnych kursów i uprawnień;
  • > Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na terenie Świecia;
  • > Szkolenia z zakresu przepisów kolejowo-ruchowych i sygnalizacji;
  • > Certyfikat po ukończeniu szkoleń;
  • > Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • > Pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym;
  • > Możliwość rozwoju zawodowego;
  • > Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferta dotyczy pracy stałej. Poleć ofertę znajomemu! ZADZWOŃ POD NUMER 723 190 288 LUB PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV

Miejsce pracy:
Polska / Kujawsko-pomorskie: Świecie

panel historii złożonych aplikacji

ZAŁĄCZ CV
regulamin

* - pola wymagane